Get Flash to see this player.

Tam ekran

Arenada Çatışma 3

4.79

Açıklama:

Aksiyon oyunu sevenlere müjde! Arenada Çatışma oyununun üçüncü bölümü çıktı! Bu bölüm diğer bölümlere kıyasla biraz daha değişik. Örneğin; savaş arenalarının tam olarak görünmesi için, karakterler ve savaş arenası biraz küçültülmüş, ama bu durum oyunun süper ötesi eğlencesini kaçırmamış tabi. Bu bölümde onlarca yepyeni silah seni bekliyor olacak. Hatta ve hatta, ilkel silahları da kullanma şansın olacak. Süper ötesi savaş haritaları ve eğlenceli bölümleri ile, Arenada Çatışma devam ediyor!

Oyuncu kontrolleri:
1.Oyuncu:
Yönlendirme: "OK TUŞLARI"
Hızlı Ateş etme: "Z"
Nişan alarak ateş etme: "X"

2.Oyuncu:
Yönlendirme: "W,A,S,D"
Hızlı Ateş etme: "T"
Nişan alarak ateş etme: "Y"

Oyunu dört kişiliğe kadar oynayabilirsiniz. Eğer üç kişi ya da dört kişi oynamak istiyorsanız, ilk olarak kontrollerini "Controls & Settings" menüsünden ayarlamanız gerekiyor. Daha sonrasında "Custom Game" butonu ile 2, 3 veya 4 kişilik oyunlar kurabileceğiniz ekrana ulaşabilirsiniz.

İyi eğlenceler!

oynadınız: 3,551

Eklenme Tarihi:: 19 Aralık 2014

Ekleyen: abidin

Favorilere giriş yapınız.

Twitter Digg Facebook Delicious StumbleUpon

Arkadaşına yolla:

Adınız:

E-Posta Adresiniz:

Arkadaşınızın E-Posta Adresi:

Resim doğrulama:

Bu Dosya ile ilgili sorun nedir?

Yorumlar:

Adi:

Mesaj:

İlgili oyunlar
<p><em>Astronot kardeşlerin son görevi Yıldızlar Arası olarak devam ediy... Anotehr invader clone - shoot all aliens before the 3 castles are destroyed <p>Evet pijamalı çocuğun yeni macerasına hoşgeldiniz. Sıradan birg&uum... <p>Vampirin yiyecek avına gitmesinde yardımcı olmalı ve onun bu zorlu macerad... Choose from 1 of the 3 Kungfu master and go recover the all important secret ... Do you like Airplanes? Then this Flight Simulation is your game! Start your e... The ship is on fire - it is upto your skill to save all the people on board <p>Efsane Mario oyununun biraz değişik versiyonu olan bu oyunda iki kişi oyna... Save the goldfish out of the frying pan and put them back into the acquarium. <p>Uzaylı avcı takımımız yeni görevlerine atanmış ve tehlikeli uzaylılar... <p>Adventure Time Finn Fırlatmaca ile süper ötesi bir macera oyunu ... <p>İlk önce uzay aracınızı seçiniz daha sonra 1.oyuncu yön t... Futuristic POD racing games with innovative power-ups Well we all know what drones are right? They are getting a lot of media cover... <p>Tuzağa düşmüş olan yalnız adamımızı kontrol ederek engelleri aşm... <p>Soğuk <strong>buzul kütleleri</strong> üzerinde iki ayrı penguen... Fight some bad stickman. <p>Yine iki kişi veya tek kişi oynanabilen bir oyun. Tek kişi oynamak i&ccedi...