Mario Dünyası

Oyun Adı: Mario Dünyası

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 26 Kasım 2014

oynadınız: 85

Puan: 0.00

Super Mario efsanesi tüm hızıyla devam ediyor. Her zaman olduğu gibi kötülerin efendisi Bowser, Prenses Peach'i kaçırdı ve Mario'nun onu kurtarması gerekiyor. Ancak Prenses Peach'e giden yol tuzaklarla dolu. Mario'ya yardımcı olur musunuz?

Oyun yüklenince "NEW GAME" butonuna tıklayıp bölüm seçin ve oyunu başlatın. Oyun kontrolleri şöyle:

Hareket Etme: "OK TUŞLARI"
Ateş Etme: "SPACEBAR"

Oyun esnasında dikenli tellere ve yaratıklara dikkat edin. Ne kadar çok altın toplarsanız, o kadar çok puan alırsınız. Herhangi bir canavarın ya da tuzağın üstüne düşmediğiniz sürece ölmezsiniz. Oyun esnasında sağ alt köşede bulunan butonla oyun sesini ve müziğini açıp kapatabilirsiniz. Yine ekranın alt tarafındaki göstergelerle kalan can sayınızı takip etmeyi unutmayın. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>3 Boyutlu efsanevi dövüşçülerden oluşan oyuna başlıy... <p>Oyunumuzu ister tek başınıza ister bir arkadaşınızla oynayabilirsiniz. Her... <p>Kahramanımız <strong>Dora</strong>, tüm canlılara karşı gösterdi... <p>Koca kafalı sevimli kahramanlarımızın güzel bir spor oyunu ile yine k... <p> Herkesin sevdiği "<strong>Kung Fu</strong>" dövü... <p>Herkesin gönlünde taht kuran Rio filminin sevimli karakterlerind... <p>Hırsız kardeşler oyunumuzda hırsızlıktan dolayı hapishaneye giren kardeşle... <p><em>Eğlenceli bi oyun oynamaya hazır mısın? İnek sağma işinde iyiyimdir di... <p>Ninja kedini seç ve arkadaşın ile mücadele etmeye başla. 1.oyu... <p>Tavşan, ayıcık, domuzcuk, tavuk ve kurbağalardan oluşan sevimli hayvan bal... <p>Kaktüs Adam'ın macerası 2.oyunla tekrar başlıyor ve aynı heyecan ... <p>Bu güzel macera oyununda, gizemli piramitten kaçmak içi...