Mario Dünyası

Oyun Adı: Mario Dünyası

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 26 Kasım 2014

oynadınız: 91

Puan: 0.00

Super Mario efsanesi tüm hızıyla devam ediyor. Her zaman olduğu gibi kötülerin efendisi Bowser, Prenses Peach'i kaçırdı ve Mario'nun onu kurtarması gerekiyor. Ancak Prenses Peach'e giden yol tuzaklarla dolu. Mario'ya yardımcı olur musunuz?

Oyun yüklenince "NEW GAME" butonuna tıklayıp bölüm seçin ve oyunu başlatın. Oyun kontrolleri şöyle:

Hareket Etme: "OK TUŞLARI"
Ateş Etme: "SPACEBAR"

Oyun esnasında dikenli tellere ve yaratıklara dikkat edin. Ne kadar çok altın toplarsanız, o kadar çok puan alırsınız. Herhangi bir canavarın ya da tuzağın üstüne düşmediğiniz sürece ölmezsiniz. Oyun esnasında sağ alt köşede bulunan butonla oyun sesini ve müziğini açıp kapatabilirsiniz. Yine ekranın alt tarafındaki göstergelerle kalan can sayınızı takip etmeyi unutmayın. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Ormanda sevimli yaramazlar iki ağaç arasına gerdikleri ipin üz... <p>Engelli parkurlar ve bu parkurları geçecek bir usta motorsiklet&cce... <p>Belirli bir alan içinde karşılıklı dövüşler yapabileceğin... <p>Oyun yüklenince PLAY, PLAY butonlarİna tİklayİp 1. bölüm&uu... <p>Oyunumuzu ister tek başınıza ister bir arkadaşınızla oynayabilirsiniz. Her... <p>Altİn avcİsİ amcayİ bilmeyen yok sanİrİz. Bu sevimli kİzda altİn avcİsİ am... Prologue:
<br />Okay, here’s the world of Gigitar! One day the sculptor was ... <p>Tüm oyun severlerimizi namaz kılma oyununa davet ediyoruz. Kahramanım... <p>Neşeli basketbol heyecanı hız kesmiyor. Dilerseniz tek başınıza dilerseniz... <p>Renkli suratlar oyunumuzda elinizden geldiği kadar mouse'unuzu kullana... <p><em>Eğlenceli bi oyun oynamaya hazır mısın? İnek sağma işinde iyiyimdir di... <p>Küçük sevimli renkli savaşçılar sıradışı bir macer...