Arenada Çatışma 3

Oyun Adı: Arenada Çatışma 3

Kategori: Macera

Eklenme Tarihi:: 19 Aralık 2014

oynadınız: 3,560

Puan: 4.79

Aksiyon oyunu sevenlere müjde! Arenada Çatışma oyununun üçüncü bölümü çıktı! Bu bölüm diğer bölümlere kıyasla biraz daha değişik. Örneğin; savaş arenalarının tam olarak görünmesi için, karakterler ve savaş arenası biraz küçültülmüş, ama bu durum oyunun süper ötesi eğlencesini kaçırmamış tabi. Bu bölümde onlarca yepyeni silah seni bekliyor olacak. Hatta ve hatta, ilkel silahları da kullanma şansın olacak. Süper ötesi savaş haritaları ve eğlenceli bölümleri ile, Arenada Çatışma devam ediyor!

Oyuncu kontrolleri:
1.Oyuncu:
Yönlendirme: "OK TUŞLARI"
Hızlı Ateş etme: "Z"
Nişan alarak ateş etme: "X"

2.Oyuncu:
Yönlendirme: "W,A,S,D"
Hızlı Ateş etme: "T"
Nişan alarak ateş etme: "Y"

Oyunu dört kişiliğe kadar oynayabilirsiniz. Eğer üç kişi ya da dört kişi oynamak istiyorsanız, ilk olarak kontrollerini "Controls & Settings" menüsünden ayarlamanız gerekiyor. Daha sonrasında "Custom Game" butonu ile 2, 3 veya 4 kişilik oyunlar kurabileceğiniz ekrana ulaşabilirsiniz.

İyi eğlenceler!

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
Put your hat on and start to explore the fantastic 3D world of Crossy Temple!... <p>Çöp Adamlar Kapışıyor ortalık karışıyor! Bu harika macera oyun... <p>Çizgi Diyarında Macera ile harika vakit geçireceksiniz. &Cce... Help the monster eat all of the falling snowflakes. <p>Efsane Mario oyununun biraz değişik versiyonu olan bu oyunda iki kişi oyna... <p>Korsan Savaşları 2 ile harika bir savaş kaldığı yerden devam ediyor. Oyund... <p>Macera seven dinazorlar engelli yollar ve onları bekleyen düşmanlara ... <p>Eski televizyon karakterlerinden biri olan Ultraman ile, uzayın derinlikle... Pilot the hybrid fighter defeding against alien invasion <p>Oyunu tek kişi oynadığınız takdirde oyunda macınız ağaçta asılı ola... <p>Trafik kazası geçiren Pheus, bir hastanede yatıyor. Pheus'un tr... <p><em>Tanklar Savaşı oyununu hatırlıyor musun? Eğer hatırlamıyorsan, arama m...