Arenada Çatışma 3

Oyun Adı: Arenada Çatışma 3

Kategori: Macera

Eklenme Tarihi:: 19 Aralık 2014

oynadınız: 3,545

Puan: 4.79

Aksiyon oyunu sevenlere müjde! Arenada Çatışma oyununun üçüncü bölümü çıktı! Bu bölüm diğer bölümlere kıyasla biraz daha değişik. Örneğin; savaş arenalarının tam olarak görünmesi için, karakterler ve savaş arenası biraz küçültülmüş, ama bu durum oyunun süper ötesi eğlencesini kaçırmamış tabi. Bu bölümde onlarca yepyeni silah seni bekliyor olacak. Hatta ve hatta, ilkel silahları da kullanma şansın olacak. Süper ötesi savaş haritaları ve eğlenceli bölümleri ile, Arenada Çatışma devam ediyor!

Oyuncu kontrolleri:
1.Oyuncu:
Yönlendirme: "OK TUŞLARI"
Hızlı Ateş etme: "Z"
Nişan alarak ateş etme: "X"

2.Oyuncu:
Yönlendirme: "W,A,S,D"
Hızlı Ateş etme: "T"
Nişan alarak ateş etme: "Y"

Oyunu dört kişiliğe kadar oynayabilirsiniz. Eğer üç kişi ya da dört kişi oynamak istiyorsanız, ilk olarak kontrollerini "Controls & Settings" menüsünden ayarlamanız gerekiyor. Daha sonrasında "Custom Game" butonu ile 2, 3 veya 4 kişilik oyunlar kurabileceğiniz ekrana ulaşabilirsiniz.

İyi eğlenceler!

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Ormanda büyük dev bir yaratık ile karşılaşan ninjamız ne yapacağ... <p><em>Şövalyeler arenaya! Süper bir müsabaka sizleri bekliyor... Build up the level of your stick character in this RPG Play a toaster in this funny side scroll game collecting cables and other items! <p>Portal Koruyucuları Oyunu ile sıkı bir aksiyon oyunu oynamaya hazırlanın. ... Get the fuel safely to the base behind the enemy lines <p>Kelimeler Diyarında ile sıradışı bir macera oyununa hazır mısınız? Daha &o... <p>Timsah Kral ile şimdi harika bir macera başlamak üzere, ekranlarınızı... <p>Seneler ilerledi ve yıl <strong>2112</strong>'ye geldi ama kardeşlik b... <p>Cesur Sincap Oyunu ile muhteşem bir serüvene çıkmaya hazır mıs... <p>Kaleyi Koru ile eğlenceli bir savaş oyunu daha karşınızda. Düşmanlar ... Help Gilligan get the gang of the island by lighting a signal fire before a p...