Neşeli Dondurmalar 3

Oyun Adı: Neşeli Dondurmalar 3

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 7 Ağustos 2015

oynadınız: 118

Puan: 0.00

En çok eğlendiğiniz iki kişilik oyunlar arasında ilk sıralarda bulunan Neşeli Dondurmalar oyununun üçüncü serisi çıktı! Yeni canavarlar, yeni haritalar ve daha nice nice yenilikler bu bölümde seni bekliyor.

"CLICK TO LICK" butonuna tıklayın. "PLAY" butonuna tıklayın. Oyuncu sayısını belirlemek için, "Q ve SPACE(BOŞLUK)" tuşlarını kullanın. Daha sonra "GO" butonuna tıklayarak bölüm seçme ekranına gidebilir ve bölüm seçerek oyuna başlayabilirsiniz. Oyundaki amacımız meyveleri toplamak.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Küçükken tahta üzerine çiviler çakarak... <p>İki kişilik de yetmedi, üç kişilik oyunumuzu sizlere gururla s... <p>Kafasız Zombi 2 oyunu ile şimdi sizi bu harika oyunun ikinci bölü... <p>Brezilya 2014 dünya kupası oyunları içerisinde şimdi komik ve ... <p>Karargahınızı düşmanların ve canavarların saldırılarından korumanız g... <p><em>Issız bir adada, arkadaşınla birlikte harika bir bovling turnuvasına k... <p><em>Direksiyonun başına geç ve son derece çekişmeli bir ma&c... <p>Sevimli kahramanımız<strong> Dora</strong>; evlerinin yakınındaki doğa par... <p>Ortaçağın en kötü zamanlarında köyümüz&uum... <p>Araba Tamircisi, oyunu bir oto tamircisi oyunudur. oyunda bir tamirhane iŞ... <p><em>Beş farklı birbirinden yetenekli Yuhu Hakusho savaşçıları ile a... <p>Mouse ve Yön Tuşları ile oynanıyor. Altına hücum oyununda &...