Neşeli Dondurmalar 3

Oyun Adı: Neşeli Dondurmalar 3

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 7 Ağustos 2015

oynadınız: 107

Puan: 0.00

En çok eğlendiğiniz iki kişilik oyunlar arasında ilk sıralarda bulunan Neşeli Dondurmalar oyununun üçüncü serisi çıktı! Yeni canavarlar, yeni haritalar ve daha nice nice yenilikler bu bölümde seni bekliyor.

"CLICK TO LICK" butonuna tıklayın. "PLAY" butonuna tıklayın. Oyuncu sayısını belirlemek için, "Q ve SPACE(BOŞLUK)" tuşlarını kullanın. Daha sonra "GO" butonuna tıklayarak bölüm seçme ekranına gidebilir ve bölüm seçerek oyuna başlayabilirsiniz. Oyundaki amacımız meyveleri toplamak.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Sevimli kahramanımız<strong> Dora</strong>; evlerinin yakınındaki doğa par... <p>Bu eğlenceli beceri oyununda tüm gün boyunca küç&uum... Tehlikeli Platform Oyunu ile harika bir 2 kişilik oyun deneyimi yaşamaya haz... <p>1-4 Kişi arasında oynanabilen monopoly tarzı ilerleyen ilgiç bir bu... <p><em>Kedi ve fare mücadelesi devam ediyor. Bu sefer kedi ve fareye 8 f... <p>Pou macera oyunumuzda Pou ve onun aşkı ile birlikte keyfli bir macerada il... <p>Klaveye Yön tuŞlarİ ile hareket ediyoruz. Oyunumuzda arabamİzla birli...             Sazan Avı ile harika bir maceraya hazır mısınız? Oyu... <p>2010 Afrika Dünya Kupası'nın sürdüğü şu günle... <p>Kale okçuları yepyeni bir serüvende sizlerle birlikte. Oyun y&... <p><em>Turuncu ve yuvarlak bir alan üzerinde, senin ve arkadaşının kontr... <p>Oyun açıldıktan sonra 2 kişilik oynamak için "2 player&...