Sokakta Basketbol

Oyun Adı: Sokakta Basketbol

Kategori: Spor

Eklenme Tarihi:: 19 Ağustos 2015

oynadınız: 64

Puan: 0.00

Sokakta Basketbol ile şimdi muhteşem bir spor oyunu oynamaya ne dersiniz? Ekranlarınıza getirdiğimiz bu renkli oyunda heyecanlı bir basketbol macerası sizleri bekliyor. Hemen şimdi topu kontrol edin ve bu konuda ne kadar yetenekli olduğunuzu herkese gösterin. Atışlarınızın açısını iyi ayarlayın ve topu pota ile buluşturarak en yüksek puanları kazanın. İşte bu kadar basit.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Basket Cambazı adlı oyun, Oyun Kalem de sizlere eğlenceli dakikalar s... <p>Rio Cup oyunumuzda kupayı kazanabilmek için karşınıza çıkan ... Climb the cliff with limited tools <p>Basketbol topunu kap ve sayı yapmaya başla. Bir top seçmek iç... <p>Dino basket oyunumuzda ister turnuvaya katılarak mücadele göster... More Ballsy fun and games, this time with basketballs.
<p>Futbol severler klavye başına! <strong>Türkiye</strong> de dahil olma... There is no golf ball in this golf game. A squirrel is use instead! 19-holes mini golf with World Tournament or Practice mode <p>Tek kelimeyle mükemmel bir 3 boyutlu beceri oyunu ile sizlerleyiz. 3D... <p>Kusursuz Basketbol harika bir spor oyunu oynamaya hazırlanın. Basket topun... <p>Çılgın Kayakçı ile maceraya başlayın. Çılgın kayak&cc...