Ufo Yarışları 2

Oyun Adı: Ufo Yarışları 2

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 6 Eylül 2015

oynadınız: 59

Puan: 0.00

Sence uzaylılar da aralarında UFO yarışları düzenliyorlar mıdır? Eğer düzenlendiklerini düşünüyorsan ve bu yarışlardan birinde yer almak istiyorsan, doğru oyuna geldin. Hemde tek başına değil, dilersen iki kişilik, üç kişilik veya dört kişilik yarışlar yapabilirsin. Bu yarışlar oldukça zor yarışlar. Ufoları kontrol etmeyi öğrenmek biraz zamanınızı alabilir. İki kontrol ile UFO'nu sağa veya sola yönlendirecek ve bir kontrol ile UFO'nu ileri doğru ilerletebileceksin. Bu arada gök taşlarına dikkat et. Eğer altında kalırsan, belirli bir süre hareket edemezsin.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Masa Hokeyi oyunumuzda hokey tahtasındaki topu kaleye sokmaya çalış... <p><em>Bu bölüm harika özelliklere sahip üç yeni d... Prologue:
<br />Okay, here’s the world of Gigitar! One day the sculptor was ... <p><strong>Super Mario Go Kart</strong> heyecanı, 2.oyun devam ediyor. &Ccedi... <p>Vahşi yaratıklarla dolu gizemli ormanın derinliklerine saklanmış büy&... <p>İki sevimli karakter yolda yürürken birbirleri ile çarpış... <p><em>Bu gördüğünüz iki sevimli karakter, aynı bölg... <p><strong> Alim Çocuk Bilgi Yarışması</strong> oyununa hoşgeldin... <p>Eski çağın efsanevi savaşçıları yerlerini aldılar. Arkadaşın... <p>Fatih Harbiye dizisinin baş rollerinde oynayan Neriman ve Macit karakterle... <p>Oyunda kablolu internet veya ADSL şirketlerinden birisini seçiyorsu... <p>Günün stresinin atmak için güzel bir boks oyunu. İst...