Altınların Peşinde

Oyun Adı: Altınların Peşinde

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 19 Nisan 2016

oynadınız: 87

Puan: 0.00

Altı farklı tehlikelerle dolu harita üzerinde sahip olduğun oyuncularla bir altının peşinden koşacaksın. Oyuncuların biraz hızlı hareket ediyor. Çok hızlı bir şekilde altına ulaşmaya çalışırsan, engellerden birine takılabilirsin. Oyundaki amacın ise, altını aldıktan sonra oyuncun renginde olan kapıya giderek altını bırakmak. Beş defa altını kendi kapısına götüren oyuncu, oyunu kazanır.

Oyun kontrolleri:
1. Oyuncu: “W,A,S,D”
2. Oyuncu: “OK TUŞLARI”

İyi şanslar!

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Yeni yıla girerken sende hediyelerini noel babadan kap.Zamanınızı hızlı ku... <p>Etrafınızda dolaşan canavarları arkadaşınız ile iş birliği yaparak kutular...  Dinozorlar Et Peşinde 2 Oyunu ile arkadaşınızla harika zaman geçirebileceğin... <p>Klaveye Yön tuŞlarİ ile hareket ediyoruz. Oyunumuzda arabamİzla birli... <p>Oyundaki görüntü kamera ile kaydedilmiş gerçek g&oum... <p><em>Maceracı Salyangoz Bob'un bitmek bilmeyen merakı, onu yepyeni bir ... Prologue:
<br />Okay, here’s the world of Gigitar! One day the sculptor was ... <p><strong> Alim Çocuk Bilgi Yarışması</strong> oyununa hoşgeldin... <p>Ormanda kıran kırana bir atv yarışına hazırmısınız. Oyuna motorunuzun se&c... <p>Kedilerin başı yine belaya giriyor, ortalık karışıyor! Kedilerin Güc&... <p>Dövüş sanatının ustaları bu oyunda buluşup, eşsiz hareketleri se... <p>Bu oyunumuzda çizgi adamalrın dövüşü yer alıyor. Kar...