Histick 2

Oyun Adı: Histick 2

Kategori: Nişan Oyunları

Eklenme Tarihi:: 24 Ağustos 2016

oynadınız: 98

Puan: 0.00

Kanlı bir saldırı için hazır olun! Etkileşimli seviyeleri ile yoğun bir shooter oyunu, daha fazla silah ve daha fazla kan. Kendi stilinizi seçin ve görevi tamamlayın. Oyunda kullanmak için iki tane silah seçebilirsin. Oyun penceresinin sağ üst köşesindeki menüden silah değişimini gerçekleştirebilirsin. Ateş etmek için mouse sol tuşuna tıklamalısın. Silahını doldurmak için boşluk tuşuna basmalısın. Oyun içindeki gizli ok işaretleri bulunduğun mekanı değiştirecektir.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
Bağımlılık yaratan çok eğlenceli bir oyun. En güzel 3d oyunlardan biri olan ... <p>Newyork'taki iş merkezleri teröristler tarafından ele geçi...  Vahşi Batı'nın en hızlı kovboyu kim olacak? Hızlı Kovboy 2 Oyunu ile müthiş ... <p>Tek başınıza büyük bir orduya karşı savaşıyorsunuz. Play Butonun... Kendinizi gizlemek ve hedefleri öldürmek için gizli modu kullanın.

Kendini... Zapp the celebrities with your remote to gain points. Kill as many terrorists as possible with your gun  Keskin Nişancının Yükselişi ile şimdi muhteşem bir nişan oyunu oynamaya ne d... <p>Kaos başladı teröristler heryerden saldırıyor ve bunları durduracak b... <p>Özgürlük kulesi oyunumuzun 2. serisinde özgürl&uu... <p>Pek bir zararları olmasada dışarda serbest kalmaları uygun değil. Bunun i&... <p>Savaş oyunu ve özellikle de nişan oyunu sevenler için güz...