Histick 3

Oyun Adı: Histick 3

Kategori: Nişan Oyunları

Eklenme Tarihi:: 24 Ağustos 2016

oynadınız: 97

Puan: 0.00

Tüm zamanların en büyük katili ol! Görevleri seçin, Silahlarınızı seçin, ve profesyonel kalmaya çalışın. Hitstick 3 oyununun amacı korumaları aşıp baskın yapılacak mekana girebilmektir. Oyuna başlamadan önce yine 2 silah seçimi yapabiliyorsun. Oyun içindeki ok işaretlerine tıklamak mekanlara geçişini sağlar. Ateş etmek için mouse sol tuşuna tıklaman yeterli. Silahını doldurmak için ise boşluk tuşuna basmalısın. Korumalara farkedilmeden hepsini yok etmen gerekiyor.İşin gerçekten çok zor KONTROLLER Fare ile nişan al ve ateş et. Boşluk tuşu ile doldur.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
             Patlak Zombiler için hazır mısınız? Zombileri yok et... Avoid hit by the asteriod and destroy it to survive Oyun Gemisi yine muhteşem bir nişan oyununu evlerinize getiriyor. Keskin Niş... Kendinizi gizlemek ve hedefleri öldürmek için gizli modu kullanın.

Kendini... Kill the annoying kitten with your gun Modern War is here! In the form of a air fighter simulation. Pilot a jet and ... Kill the bad guys and save the city. Kanlı bir saldırı için hazır olun!

Etkileşimli seviyeleri ile yoğun bir sh... You were attack by Imperial TIE-Fighter. Click to fire and destroy them as ma... Nobody likes clowns, so do what should have been don long-long time ago. Flash version of popular shooting game. Uzaydaki Zombiler ile şimdi sizi muhteşem bir nişan oyunu oynamaya hazır mıs...