Histick 4

Oyun Adı: Histick 4

Kategori: Nişan Oyunları

Eklenme Tarihi:: 24 Ağustos 2016

oynadınız: 84

Puan: 0.00

Kendinizi gizlemek ve hedefleri öldürmek için gizli modu kullanın. Kendinizi gizlemek için gizli modu kullanın. Birçok farklı silah seçin ve profesyonel bir tetikçi olun. Hitstick 4 oyununda yer alan üç farklı görevden birini seçebilirsin. Görev seçimi sonrası iki adet silah seçebiliyorsun. Mekanlardaki ok işaretlerini takip ederek suçlu ve silahlıları bulman gerekiyor. Odalarda yer alan masum insanlara ateş etmen gerek.Ateş etmek için mouse sol tuşunu, silahını doldurmak için ise boşluk tuşunu kullanmalısın.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
 Zombiyi Vur 2 Oyunu ile zombiler dünyayı ele geçirmek için buradalar ve onla... <p>Sevilen lazeli silah oyunumuzun 4. serisi sizlerle. Oyunumuzda yaratıkları...             Çöp Adam Sniper Takımı Oyunu ile büyük aksiyona hazı... Galactic goobers are trying to invade your planet, you have got to stop them. Kanlı bir saldırı için hazır olun!

Etkileşimli seviyeleri ile yoğun bir sh... Uzaylı Avı Oyunu ile uzaylılara karşı amansız bir savaş verin ve nişancılık ... <p>Vahşi batının kovboyları ile ölümüne düello yapmaya ha... <p>Ajan ayı oyunumuzda özel eğitimlerden geçmiş olan ayıyı gö... <p>New Game seçeneğini ve Play as Quest seçeniği seçerek... This is a Doom remake where you have to shoot at horde of monsters Play a cute cat that throw mace and fire cannon. Collect coin and avoid runni... Flash version of popular shooting game.