Koca Kafalar Buz Hokeyi

Oyun Adı: Koca Kafalar Buz Hokeyi

Kategori: Spor

Eklenme Tarihi:: 2 Kasım 2014

oynadınız: 96

Puan: 0.00

 Koca Kafaların'ın spor etkinlikleri serisine "Buz Hokeyi" ile devam ediyoruz.  Amaç yine ister arkadaşınız olsun isterse rakibiniz karşı kaleye ne fazla gölü atabilmektir.  Oyun açıldıktan sonra "Play" butonuna tıklayınız, daha sonrasında oyunu arkadaşınız ile oynamak için "2 Player" seçeneğine geçiniz. Karakterlerinizi ve saha türünü zevkinize göre belirleyebilirsiniz.

Oyun içindeki bonuslardan "Yeşil Bonuslar" size fayda sağlarken "Kırmızı Bonuslar" size zarar veriyor. "Sarı Bonuslar" ise zarar ya da fayda getirebilir.

Oyun kontrolleri:
Oyunu tek kişi oynuyorsanız:
Yönlendirme: "YÖN(OK) TUŞLARI"
Vurma: "SPACE(BOŞLUK)"

Eğer oyunu iki kişilik oynuyorsanız:
1. Oyuncu:
Yönlendirme: "W,A,S,D"
Vuruş: "SPACE(BOŞLUK)"

2. Oyuncu:
Yönlendirme: "YÖN(OK) TUŞLARI"
Vuruş: "P"

İki kişilik en kaliteli oyunlar için, ikikisilikoyunlar.net'de oynamaya devam edin!

 

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Penaltı Heyecanı yaşamaya başlayın. Oyundaki futbolcunuz penaltı atışları ... Roller game - time your button to get high score Bored of having to actually use some energy to play football? Yeah, me too. W... Sahada takımınızın kontrolünü elinize alın! Müthiş hile yapmak ve farklı pozi... <p>Regular show karakterlerinden yine eğlenceli bir oyun sizleri bekliyor. Oy... Want more ball rolling fun? Well the sequel is here! Zoom your way through 3 ... <p>Usta Tenisçiler ile eğlenceli dakikalar sizleri bekliyor! Tenis oyn... Welcome to baseball Big League Chew style! Catch, shred and package the Big l... <p>Penaltı ustası oyunumuzda sırası ile kaleye geçen birbirinden yeten... <p>Yaklaşan dünya kupası için oyunumuz şimdiden hazır. Seç... <p>Dino basket oyunumuzda ister turnuvaya katılarak mücadele göster... <p>Ofiste canı sıkılan adamımızın kendine bulduğu eğlenceye ortak olabiliriz....