Koca Kafalar Buz Hokeyi

Oyun Adı: Koca Kafalar Buz Hokeyi

Kategori: Spor

Eklenme Tarihi:: 2 Kasım 2014

oynadınız: 100

Puan: 0.00

 Koca Kafaların'ın spor etkinlikleri serisine "Buz Hokeyi" ile devam ediyoruz.  Amaç yine ister arkadaşınız olsun isterse rakibiniz karşı kaleye ne fazla gölü atabilmektir.  Oyun açıldıktan sonra "Play" butonuna tıklayınız, daha sonrasında oyunu arkadaşınız ile oynamak için "2 Player" seçeneğine geçiniz. Karakterlerinizi ve saha türünü zevkinize göre belirleyebilirsiniz.

Oyun içindeki bonuslardan "Yeşil Bonuslar" size fayda sağlarken "Kırmızı Bonuslar" size zarar veriyor. "Sarı Bonuslar" ise zarar ya da fayda getirebilir.

Oyun kontrolleri:
Oyunu tek kişi oynuyorsanız:
Yönlendirme: "YÖN(OK) TUŞLARI"
Vurma: "SPACE(BOŞLUK)"

Eğer oyunu iki kişilik oynuyorsanız:
1. Oyuncu:
Yönlendirme: "W,A,S,D"
Vuruş: "SPACE(BOŞLUK)"

2. Oyuncu:
Yönlendirme: "YÖN(OK) TUŞLARI"
Vuruş: "P"

İki kişilik en kaliteli oyunlar için, ikikisilikoyunlar.net'de oynamaya devam edin!

 

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>2 Player bölümüne tıklayarak oyuna başlayınız. Daha sonra h... <p>Şampiyonlar ligi tadını kafa topu ile yaşayın. Bunun için şampiyonl... Want more ball rolling fun? Well the sequel is here! Zoom your way through 3 ... <p>Uçan Van Persie ile ekran karşısında çok eğlenceli anlar yaş... It?s time for kick-off!  If it?s raining outside and you can?t play the socce... There is no golf ball in this golf game. A squirrel is use instead! <p>Gökdelen Futbolu Oyunu ile gökdelenlerin tepesinde futbol oynama... Steer your penguin to success in this fun, collect em up racing game. Get to ... <p>İki kişilik  renkli bu basket oyununda rakibinizden daha fazla basket... Üzerine formayı koymak ve Shin korumaları kayışı, topu kapmak - bu alanda bir... <p>Sevilen be beğenilerek oynanan eğlenceli basket oyunumuzun 2. serisi sizle... No, it is not bowling in Turkey, it is bowling turkeys.